Imieniny Lechosława

👨 Lechosław ♂️

Do najbliższych imienin Lechosława zostało 65 dni, czyli 2 miesiące i 4 dni.

Lechosław obchodzi swoje imieniny najczęściej 26 listopada (niedziela)

Pochodzenie imienia

Lechosław to imię powstałe na wzór staropolskich imion dwuczłonowych. Zostało utworzone poprzez dodanie do imienia Lech charakterystycznego dla wielu staropolskich imion członu –sław.

Charakterystyka osób noszących imię Lechosław

Lechosław to mężczyzna, który szczególnie dba o dobre relacje z otoczeniem. Chętnie przebywa w gronie bliższych oraz dalszych znajomych i cóż, wśród przyjaciół czuje się najszczęśliwszy. Lechosław kocha otaczający go świat, bowiem uwielbia korzystać z życia. Jednak to nie znaczy, że zaniedbuje swój rozwój osobisty, bowiem dużo czasu poświęca na rozwijanie swoich uzdolnień. Może pochwalić się wszechstronną wiedzą oraz wyjątkowo ciekawymi zainteresowaniami. Lubi uprawiać sport, a im bardziej ekstremalny, tym lepszy. To człowiek pełen pasji oraz energii do życia.

Lechosław uwielbia spędzać czas w gronie mądrych i doświadczonych życiowo osób. Często sam stawiany jest jako wzór do naśladowania, bowiem zawsze odważnie walczy ze wszelkimi przeciwnościami losu. Nie poddaje się w obliczu porażki, lecz uparcie dąży do celu. Jednak nie podażą po przysłowiowych trupach, bowiem kieruje się w życiu określonymi wartościami moralnymi. Nigdy nie zapomina o uczciwości, tak więc wobec innych zachowuje się sprawiedliwie. Lechosław już od wczesnych lat wyróżnia się dojrzałością emocjonalną. Często posiada jasno określony cel w życiu i nieraz odznacza się ambicją. Lecz niestety, bywa, że porywa się z motyką na słońce i nie wyciąga odpowiednich wniosków.

W pracy zawodowej, Lechosław wyróżnia się pracowitością oraz sumiennością. Chętnie dzieli się swoimi kreatywnymi pomysłami, bowiem to człowiek o artystycznej duszy. Nie cierpi rutyny i najlepiej czuje się na stanowiskach związanych z kreatywnych oraz twórczym działaniem. Ma szansę na odniesienie dużego sukcesu, lecz pod warunkiem, że zapanuje nad swoimi emocjami. Często Lechosław podejmuje decyzje pod wpływem chwili i bywa, że nie zawsze przynoszą pozytywne konsekwencje. Lecz on nie zraża się porażkami i dalej kieruje się swoimi przekonaniami.

W życiu miłosnym, Lechosław poszukuje partnerki o podobnym do niego charakterze. Marzy o przyjaciółce na całe życie, z którą będzie mógł przeżywać ekscytujące przygody. Ale to nie znaczy, że jest wiecznym lekkoduchem, bowiem potrafi wywiązać się ze wszelkich zobowiązań. Często okazuje się, że jest wspaniałym partnerem oraz ojcem, szczególnie dbającym o potrzeby najbliższych.

Ciekawostki

Lechosław to imię, które pojawiło się w Polsce dopiero w XIX wieku, w związku z modą na nadawanie imion słowiańskich

Wyszukiwarka imion

Wpisz imię i kliknij przycisk by wyszukać.