Imieniny Adrianny

👩 Adrianna ♀️

Do najbliższych imienin Adrianny zostało 47 dni, czyli 1 miesiąc i 17 dni.

W ciągu najbliższego roku osoby o imieniu Adrianna obchodzą swoje imieniny najczęściej w nastepujące dni: 8 lipca (poniedziałek), 8 września (niedziela) i 5 marca (środa).

Pochodzenie imienia

Imię to pochodzi od męskiego imienia Hadrian lub Adrian, oznaczającego „należący do miasta Hadrii”.

Charakterystyka osób noszących imię Adrianna

Adrianna to kobieta, która jest wielką indywidualistką w każdej dziedzinie życia. Często jest niezależna i już we wczesnych latach broni swojej wolności. Nigdy nie zmierza za tłumem, lecz podąża własnymi ścieżkami. Również jest stała w przekonaniach i raczej nie zmieni zdania pod wpływem innych. Czasami sprawia wrażenie, że obecność innych ludzi jest rzeczą zbędną, bowiem ona ceni sobie samotność i woli spędzić czas w pojedynkę niż w licznym gronie znajomych.
Należy przyznać, że Adrianna bywa dość egoistyczna i narcystyczna. Często uważa siebie za prawdziwy cud i nigdy nie przyjmuje krytycznych uwag pod swoim adresem. Wierzy we własne możliwości i niestety, ale często ma wygórowane mniemanie o sobie. Najchętniej rozmawia o swoich sukcesach i nie przejmuje się problemami najbliższych. Swoje potrzeby zawsze stawia na pierwszym miejscu i nie zważa na uczucia innych. A taka postawa raczej nie wzbudza sympatii, więc Adrianna nie może pochwalić się dużym gronem bliskich przyjaciół.
Adrianna jest również optymistką, która z nadzieją patrzy w przyszłość. Nie zaprząta swoich myśli czarnymi scenariuszami i woli skupić się jedynie na pozytywnych stronach danej sytuacji. Nie przejmuje się niepochlebnymi opiniami lub porażkami, a śmiało dąży do celu. Niestety, ale nie potrafi walczyć ze swoimi wadami i woli oskarżyć innych o przyczynę jej porażki, niż skupić się na własnych słabościach. Dlatego najczęściej obwinia o wszystko otoczenie i potrafi zerwać każdą znajomość.
Jednak Adrianna nie zwraca uwagi na swój rozwój osobisty i często woli imprezować, niż skupić się na nauce. Nie cierpi żadnego wysiłku, tym bardziej intelektualnego. Najczęściej spędza czas na licznych imprezach, które nie wnoszą nic pożytecznego w jej życie. Adrianna jest niezwykle kobieca, bowiem dużo czasu spędza na pielęgnowaniu własnej urody. Pilnie śledzi nowinki modowe i zazwyczaj dużą wagę przykłada do perfekcyjnego makijażu oraz modnych stylizacji.
Adrianna bardzo niechętnie podejmuje pracę zawodową. Woli spędzać czas w domu przed lusterkiem, szykując się na kolejną imprezę. Nie zwraca uwagi na rady najbliższych dotyczące zmiany jej zachowania, bowiem ona jest przekonana o słuszności swoich decyzji. Dlatego tak często marzy o bogatym mężczyźnie, który zapewni jej życie na odpowiednim poziomie. Jednak jak to w życiu bywa, często marzenia rozbijają się o okrutną rzeczywistość.
W miłości, Adrianna poszukuje mężczyzny, który podobnie jak ona, szczególnie dba o wygląd. Nie każdy mężczyzna ma szansę na zbliżenie się do niej, bowiem ona nosi w sobie idealny wizerunek przyszłego wybranka. Często marzy o księciu na białym koniu i raczej nie zwraca uwagi na przeciętnych mężczyzn. I bywa, że przez wiele lat nie spotyka na swojej drodze idealnego wybranka.

Ciekawostki

Imię to pojawiło się w Polsce już w czasach średniowiecza. Pierwsze zapiski o tym imieniu pochodzą z 1350 roku, ale największą popularność zdobywa w XX wieku.

Data imienin, która pojawia się w kalendarzach, ale rzadziej jest obchodzona.

Wyszukiwarka imion

Wpisz imię i kliknij przycisk by wyszukać.