Imieniny Arlety

👩 Arleta ♀️

Do najbliższych imienin Arlety zostało 229 dni, czyli 7 miesięcy i 15 dni.

W ciągu najbliższego roku osoby o imieniu Arleta obchodzą swoje imieniny najczęściej w nastepujące dni: 3 stycznia (piątek) i 13 lutego (czwartek).

Pochodzenie imienia

Imię to powstało prawdopodobnie jako zdrobnienie germańskiego imienia Carletta (Karletta).

Charakterystyka osób noszących imię Arleta

Jaka jest Arleta? To kobieta, która jest prawdziwą duszą towarzystwa. Uwielbia spędzać czas wśród bliższych i dalszych znajomych. Arleta nie cierpi samotności i bez towarzystwa czuje się jak kwiat na pustyni. Jest przy tym bardzo otwarta na nowe znajomości i cóż, nie zawsze potrafi poznać prawdziwe intencje nowych znajomych. Zdarza się, że pada ofiarą manipulacji i dopiero po bolesnym przekonaniu się o nieuczciwości rozmówcy, zaczyna zwracać większą uwagę na nowe znajomości.

Jednak nie można zarzucić jej niewierności, bowiem ona zawsze jest lojalna wobec wszystkich przyjaciół. Nigdy nikogo nie zdradza i bywa, że jest gotowa do największych poświęceń. Arleta posiada dobrze rozwiniętą intuicję, która pomaga w rozwiązywaniu problemów. Czasami to ona pomaga innym w znalezieniu wyjścia z najgorszych tarapatów. Jest przy tym dość bezpośrednia i zazwyczaj jest bardzo szczera wobec wszystkich znajomych. Nigdy nie ucieka do kłamstwa, bowiem uważa, że najgorsza prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo. Arleta potrafi dochować każdą tajemnicę, dlatego tak często darzona jest najgłębszym zaufaniem.

Arleta emanuje wyjątkowym wdziękiem. Nie jest przesadnie pewna siebie i stara się zwracać uwagę na uczucia innych. Z natury jest bardzo wesoła i tak naprawdę to nikt ani nic nie jest w stanie zepsuć jej dobrego humoru. Uwielbia żartować i cóż, ma również do siebie wielki dystans. Potrafi śmiać się z własnych wad i nawet przykre sytuacje obraca w żart. Nie przejmuje się problemami i zawsze dostrzega jasne strony. Nie lubi działać pod presją i dlatego tak chętnie zajmuje stanowiska związane ze swobodnym oraz kreatywnym działaniem.

Arleta otacza się chętnie ludźmi o podobnym do niej charakterze. Nie cierpi towarzystwa zbyt poważnych osób, bowiem w takim gronie szybko traci dobry humor. Nie uczestniczy w przysłowiowym wyścigu szczurów i woli zamiast wielkiej kariery poświęcić się na pracy, która gwarantuje dobrą oraz wesołą atmosferę.

Również w miłości, Arleta poszukuje mężczyzny, który wyróżnia się wesołym oraz zabawnym uosobieniem. Nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony panów, bowiem jej radosny charakter przyciąga męskie serca. Jednak ona nie rzuca się w wir miłosnych przygód, lecz stara się zachować wierność wobec partnera. Nie dąży szybko do stworzenia stałego związku, bowiem woli czerpać wraz z partnerem przyjemność z każdej chwili. I dopiero w późnym wieku postanawia stworzyć swoje małe gniazdko rodzinne.

Ciekawostki

Imię to dotarło do Polski pod wpływem francuskim, w postaci: Arlette.

Daty imienin, które pojawiają się w kalendarzach, ale rzadziej lub bardzo rzadko są obchodzone.

Wyszukiwarka imion

Wpisz imię i kliknij przycisk by wyszukać.