Światowy Dzień Gry Wstępnej 2022

Obchody Światowego Dnia Gry Wstępnej były 90 dni, czyli 2 miesiące i 29 dni temu.

W 2022 roku obchody Światowego Dnia Gry Wstępnej przypadły na 9 listopada (środa).

W kalendarzu znajduje się wiele przyjemnych świąt, ale jest jeden wyjątkowy dzień, który przypadnie do gustu paniom - Światowy Dzień Gry Wstępnej. Corocznie 9 listopada jest wspaniałą okazją do spełnienia fantazji seksualnych. Gra wstępna często decyduje o jakości seksu i może być początkiem wspaniałej przygody. To nieprawda, że mężczyźni nie potrzebują odpowiednich pieszczot, bowiem podobnie jak kobiety, panowie także są czuli na zmysłowy dotyk. Każdy preferuje inne bodźce seksualne, a to one szczególnie potrafią rozbudzić namiętność.

Wiele par zastanawia się nad idealnym czasem gry wstępnej, ale długość pieszczot zależy od potrzeb drugiej osoby. Według pewnego badania, pary najczęściej deklarowały czas 20 minut. Przede wszystkim jednak nie należy się spieszyć, gdyż to nie jest wyścig, lecz wstęp do intymnego zbliżenia. Ale w jaki sposób można przygotować się do gry wstępnej? Po pierwsze zawsze warto zadbać o wyjątkowy nastrój. Cisza i odosobnione miejsce może stać się początkiem niezwykłych doznań. Mężczyźni są wzrokowcami i przede wszystkim wygląd kobiety działa podniecająco na panów. Ale kobiety szczególną uwagę zwracają na zapach, który często jest doskonałym bodźcem seksualnym.

Według naukowców jedzenie potrafi dostarczyć tak silnych doznań jak seks, więc warto przygotować pewne produkty znane od wieków jako afrodyzjaki. A kuchnia służy nie tylko do gotowania, ale może stać się doskonałym miejscem do gry wstępnej. I tak to już jest, że przez żołądek można nie tylko trafić do serca, lecz również do łóżka.

Gra wstępna jest także okazją do poznania stref erogennych partnera. Całe ciało kobiety jest wyjątkowo wrażliwe na dotyk, a mężczyźni również nie będą obojętni na pewne pieszczoty. To dotyk oraz gra zmysłów rozbudza pożądanie między partnerami. Bez gry wstępnej, seks staje się odarty z pewnej intymności oraz bliskości. Droga do spełnienia seksualnego nie wiedzie na skróty, ale im jest dłuższa i ciekawsza, tym mocniej staje się niezwykłą przygodą. A naukowcy udowodnili, że orgazm u kobiet nie jest najprzyjemniejszą częścią intymnego zbliżenia, ale to droga do niego jest najbardziej podniecającym elementem seksu. I tak panowie, ważny jest nie tylko koniec, ale przede wszystkim początek.