Dzień Gracza LOTTO 2025

Do najbliższych obchodów Dnia Gracza LOTTO zostało 187 dni, czyli 6 miesięcy i 3 dni.

W 2025 roku Dzień Gracza LOTTO przypada na 25 stycznia (sobota).

Dzień Gracza LOTTO


To święto wszystkich graczy LOTTO. Marka jest powszechnie znana. Niemal każdy dorosły Polak choć raz w życiu zagrał w jedną z gier LOTTO. W Dniu Gracza LOTTO warto zagrać w kultową grę Lotto. To także okazja do wspólnego wyjścia ze znajomymi i poznania innych gier ze świata LOTTO: Mini Lotto, Eurojackpota, Multi Multi, Ekstra Pensji, Szybkiego 600, Keno i Super Szansy. Zwyczajem jest także obdarowywanie rodziny i znajomych Zdrapkami. W gry LOTTO można też zagrać na www.lotto.pl. Ponadto online dostępne są Gierki od LOTTO. Tego dnia liczy się dobra zabawa i pozytywne emocje.

Gry LOTTO


Kolorowy świat LOTTO to wiele gier i jeden wspólny, optymistyczny duch zabawy. LOTTO to radość wygrywania. Wygrywa się przez prawidłowe wytypowanie liczb (jak np. w grze Lotto) lub przez zakup szczęśliwego losu (jak np. z Zdrapkach). Wynik gry zależy od przypadku. W LOTTO codziennie miliony wygrywają miliony. LOTTO to także setki, tysiące i miliony spełnionych marzeń, zrealizowanych celów i uszczęśliwionych osób.

Historia


Dzień jest nawiązaniem do daty 25.01.1956 r., gdy powstał Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Od początku dochód spółki był przeznaczany na budowę i remonty obiektów sportowych w Polsce. Oferta gier Totalizatora Sportowego zmieniała się. Dziś z każdej złotówki, przeznaczonej na gry liczbowe LOTTO, aż 19 groszy trafia na polski sport i kulturę. Nie ma w Polsce drugiej firmy, która tak konsekwentnie i w tak dużym stopniu przyczyniała się przez kolejne dekady do rozwoju polskiego sportu.Artykuł powstał przy współpracy z Totalizator Sportowy sp. z o.o.